BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 14598211
nr 1459 8211
Takarmatur
PH-lampa, Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark. PH5. Diameter: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:19:19
700 kr
800 kr
900 kr